O nás

image of windows in morden office building

MELÓDIA, s.r.o vznikla v roku 2005, na trhu však pôsobí ako autorizované obchodné zastúpenie firmy Fenestra Sk od roku 2001 Spoločnosť je výhradným dodávateľom a obchodným partnerom spoločnosti Fenestra Sk v oblasti plastových a hliníkových výrobkov. Spoločnosť od roku 2001 poskytuje svojim zákazníkom kvalitné výrobky, ktoré dokážu uspokojiť aj najnáročnejších klientov.

Ponúkame plastové okná, plastové dvere a hliníkové okná, dvere a hliníkové systémy vyrábané v špičkovej kvalite z najkvalitnejších materiálov firiem REHAU a SCHÜCO. Plastové okenné konštrukcie a hliníkové elementové fasády sú vyrábané najmodernejšími veľkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Stürtz Machinery, Elumatec a Aluma.

Od roku 2007 sme rozšírili naše produkty a služby o predaj garážových brán značky OLYMPS DOOR, interiérových dverí, fínskeho bezrámového zasklievacieho systému balkónov a logií značky OPTIMI.
V súčastnosti sme rozšírili naše produkty a služby o predaj exkluzívnej tieniacej techniky od spoločnosti M-TECH a o Tango dvere – predaj vchodových hliníkových dverí so skrytým krídlom spoločnosti GAVA.

Do našeho produktového portfólia patria aj interiérové dvere značky DRE.
Sme radi, že naše produkty a služby sú rokmi overené kvalitou a referencie sú stále pozitívne.

Budeme radi, ak nás navštívite v našom novootvorenom showroom-e, kde Vám poskytneme všetky potrebné informácie, o ktoré máte záujem a kde si môžete prezrieť naše výrobky osobne.

Tešíme sa na Vašu návštevu.