Vitajte na našej novej webovej stránke! Prezrite si naše referencie

Naše služby

Montáž okien, servis, cenová ponuka

Cenová ponuka

Vypracovanie nezáväznej cenovej ponuky je bezplatné
Každá cenová ponuka je riešená na mieru podľa požiadavky zákazníka

Ako na to? Máte projekt alebo len tvoríte Vašu predstavu o budúcom bývaní? Môžete nás kontaktovať priamo u nás v schowroome na Ružindolskej 16 v Trnave, na telefónnom čísle 033/55044 33 alebo kontaktným formulárom.

Ak máte projekt môžete ho poslať cez kontaktný formulár.

Ak projekt nemáte, formulár pre nezáväznú cenovú ponuku Vás navedie na informácie, ktoré k ponuke budeme potrebovať.

Naša cenová ponuka bude vychádzať z Vašich požiadaviek a našich dlhoročných skúseností. V cenovej ponuke získate predstavu o cene a alternatívnych možnostiach. Keďže v našom sektore je možné
vyrobiť každé „okno“ v rôznom kvalitatívnom prevedení, je na zákazníkovi, či bude chcieť ďalej komunikovať a chcieť si bližšie špecifikovať svoje požiadavky, aby sa nakoniec jeho predstavy ako má vyzerať ideálne okno a naše skúsenosti pretavili do finálnej realizácie spokojného zákazníka.

V tomto kroku Vám vieme v rámci naši služieb bezplatne odborne porovnať kvalitu rôznych cenových ponúk, čím Vám ušetríme hodiny času, prípadne Vás upozorníme na skryté úskalia.

Cenová ponuka na dodanie a montáž okien a dverí, tienenia alebo iných doplnkov sa na objednávku zmení, až po reálnom zameraní alebo spracovaní technickej dokumentácie z projektu a následnom odsúhlasení objednávky alebo podpise zmluvy.

Servis

Zameranie a spracovanie technickej dokumentácie okien a dverí

Zameranie výrobkov, či už okien a dverí, tienenia alebo sít proti hmyzu, je v našej profesii bezprostredne potrebné, avšak nie je vždy nevyhnutne nutné.

V prípade novostavieb a dodržania postupov vieme naše výrobky zadať do výroby aj z projektov.
V prípade doplnkov a tienenia, si vieme na nami dodané okná, dvere a posuvné systémy vypočítať presné rozmery podľa našich odpočtov.

Je Vaším domovom Trnava, Nitra, Senec, Pezinok, Skalica, Sereď, Malacky, či Piešťany? Alebo je miesto stavby Bratislava, Hlohovec, Zlaté Moravce, Trenčín, Myjava, či Galanta, Dunajská Streda alebo Veľký Meder?

Po akceptácii cenovej ponuky Vás navštívi náš technik osobne na zameranie a dopodrobna si prejde technické riešenie Vašich vysnívaných okien, dverí, presklení alebo tienenia v rámci celého západného Slovenska, a na odporučenie v rámci celej SR.

Spracované technické zameranie okien a dverí nedostanete na podpis „narýchlo“ na stavbe a veľakrát v nečitateľnej forme, ale spracované na počítači v PDF forme, ktoré si viete v pokoji doma alebo v práci skontrolovať. Budete mať tak istotu, že si objednávate správny počet okien, správne otváranie dverí, správne umiestnenie doplnkov ako žalúzie, rolety, parapety a sitá proti hmyzu a to všetko vo farbe, ktorú ste si dohodli.

Ak ste stále nie rozhodnutí, akú farbu Vášho nového domova zvoliť, pri zameraní je ten správny čas. Technik so sebou má vždy vzorkovníky farieb, laminácií a dekorov, ktoré Vám ma mieste stavby pomôžu dotvoriť predstavu o novom bývaní.

Montáž okien a dverí

Každý výrobok je natoľko kvalitný – nakoľko kvalitne je prevedená montáž okien

Aby každý systém dobre fungoval musí byť správne namontovaný a použitý kvalitný materiál. Naši chlapci s dlhoročnými skúsenosťami v tejto oblasti vykonávajú montáž okien takmer každý deň, sú pravidelne preškolení a certifikovaní výrobcom okenných profilov a dodávateľom montážnych materiálov.
Montáž okien a dverí na paropriepustné a parotesné pásky je u nás samozrejmosťou od ich zavedenia normou STN 733134 v roku 2010.  Máme bohatú prax s montážou okien plastových ako aj hliníkových okien vrátane skrytého kovania, ktoré montujeme dá sa povedať na skoro každom rodinnom dome. Tieto skúsenosti s montážou okien a dverí, ako aj zručnosti našej montážnej skupiny nám dovoľujú poskytnúť záruku nielen na výrobky, ale aj na montáž a funkčnosť. Cieľom je chrániť spotrebiteľa, aby montáž okien a dverí spĺňala požiadavky noriem a najnovších poznatkov vedy a techniky.

Záručný a pozáručný servis okien a dverí

Vďaka kvalitnej montáži okien a dverí a časom overenej kvalite nami dodávaných výrobkov, sa aj po rokoch môžete spoľahnúť na funkčnosť okien, dverí, presklení, roliet a žalúzií.

– Každý výrobok je však natoľko funkčný, ako sa používa, a ako sa o neho v priebehu rokov zákazník stará.

V prípade potreby Vám vieme pomôcť s údržbou, drobnými opravami alebo radou ako si pomôcť.

Poradenstvo

Vyhodnotenie cenových ponúk

Zorientovať sa v spleti cenových ponúk na okná a dvere je pre bežného zákazníka častokrát náročné. Cenová ponuka na okná a dvere obsahuje veľa parametrov a skrytých zákutí, cez ktoré Vás vieme našim odborným pohľadom a dlhoročnými skúsenosťami previesť. Naše dlhoročné pôsobenie na trhu nás oprávňuje povedať, že vieme o jednotlivých cenových reláciách konkurencie, preto tento údaj pri porovnaní nie je pre nás dôležitý.

Cenová ponuka na okná a dvere. Na čo upriamime pozornosť?

  • na komplexnosť cenovej ponuky na okná a dvere – teda všeobecná charakteristika ponuky na okná a dvere – presný popis ponúkaných produktov – profilový systém, stavebná hĺbka, kovanie, počet tesnení, zloženie a vlastnosti skla a obchodné a technické podmienky, parameter Uw – technické a izolačné vlastnosti ponúkaného okenného systému
  • na technické spracovanie cenovej ponuky na okná a dvere
  • na produktová úplnosť – častokrát sa stretávame, že ponuka neobsahuje všetky produkty, alebo zámerne s cieľom urobiť ponuku lacnejšou obsahuje okná a dvere v inej špecifikácii (výrobok má iný rozmer, počet ks, funkcie, typy skiel, alebo je dokonca výrobok mimo technických rozmerov garantovaných výrobcom profilových systémov),  alebo dokonca neobsahuje doplnky (v zadaní na cenovú ponuku boli i doplnky ako parapety, žalúzie, sitá)
  • na úplnosť služieb – či je súčasťou ceny požadovaná kvalitná montáž okien a dverí, prípadne demontáž, likvidácia, murárske práce
  • na prehľadnosť a zrozumiteľnosť cenovej ponuky na okná a dvere, na montáž okien a dverí a iných doplnkov
  • a v neposlednej rade na záručné a platobné podmienky

Konzultácie s projektantami

Projektantom ponúkame spoluprácu v oblasti realizačných projektov, kde im vieme poradiť v oblasti technických parametrov a rozmerových obmedzení jednotlivých systémových riešení v oblasti okien, dverí, posuvných systémov, presklení a fasád ako ja v riešení zabudovania exteriérového tienenia do fasády budovy.

Každý dobrý projektant, ktorému záleží na spokojnosti zákazníka navrhne pre vás vysnívaný domov, ktorý bude aj technicky a staticky správny. Napriek tomu sa ešte vždy stretávame s projektami, kde sú navrhnuté výrobky mimo rozmerových tabuliek i najkvalitnejších výrobkov na trhu alebo s neprávnym použitým typom skiel, či bez riešenia zabudovania okenných prvkov v spojitosti so zabudovaním exteriérového tienenia v nadväznosti na zateplenie budovy.