Vitajte na našej novej webovej stránke! Prezrite si naše referencie

O nás

Spoznajte náš príbeh

bližšie

OKNÁ, DVERE, GARÁŽOVÉ BRÁNY, TIENENIE – KVALITA JEDINE OD MELÓDIE!

MELÓDIA, s.r.o vznikla v roku 2005, na trhu však pôsobí ako autorizované obchodné zastúpenie firmy Fenestra Sk od roku 2001. Spoločnosť je výhradným dodávateľom a obchodným partnerom spoločnosti Fenestra Sk v oblasti plastových a hliníkových okien a dverí, posuvných systémov a fasád. Spoločnosť od roku 2001 poskytuje svojim zákazníkom kvalitné výrobky, ktoré dokážu uspokojiť aj najnáročnejších klientov.

Ťažiskovým obchodným artiklom sú pre nás plastové okná, plastové dvere a hliníkové okná, dvere a hliníkové systémy, ktoré od nás dostanete sú vyrábané na Slovensku v špičkovej kvalite z najkvalitnejších materiálov firiem REHAU, SCHÜCO a ALUPROF. Plastové okenné konštrukcie a hliníkové fasády sú vyrábané najmodernejšími veľkokapacitnými automatizovanými CNC strojnými zariadeniami značiek Stürtz Machinery, Elumatec a Aluma. Našou prioritou je ponúknuť zákazníkovi nielen výrobok za dobrú cenu, ale presvedčiť zákazníka, že len kvalitný výrobok, ktorý spĺňa technické parametre, a ktorý bude správne namontovaný, bude zákazníkovi dlho slúžiť. 

Spoločnosť budujeme ako malú rodinnú firmu, na ktorú sa dá aj po rokoch spoľahnúť. Zákazníci sú častokrát prekvapení, keď technickú dokumentáciu k ich oknám a dverám, nájdeme aj po rokoch a uľahčíme tým servisné práce alebo doobjednanie nových alebo výmenu už zastaralých doplnkov tienenia alebo sít.

Časom sme portfólio doplnili o garážové brány, exteriérové a interiérové tienenie a doplnky ako žalúzie, rolety, roletky, screenové rolety a sitá proti hmyzu, ktoré Vám vieme dodať spolu oknami.

Budeme radi, ak nás navštívite v našom showroom-e, kde Vám poskytneme všetky potrebné informácie, o ktoré máte záujem, a kde si zároveň môžete prezrieť vzorky výrobkov osobne.